top of page

DAVET

 

Değerli Meslektaşlarımız,

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nün 5-6 Ekim 2023 tarihlerinde Eskişehir’de düzenleyeceği I. Eskişehir Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kongresi’ne siz değerli meslektaşlarımızı davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. Kongremizin ana teması “Fizyoterapi ve Rehabilitasyonda Yenilikçi Yaklaşımlar”dır. Bilimsel ve teknolojik ilerlemeler doğrultusunda mesleğimize yönelik değerlendirme ve tedavideki gelişmeleri, güncel yaklaşımları değerli meslektaşlarımızın katkılarıyla paylaşmayı amaçlamaktayız. Farklı konuların ele alınacağı oturumlara ek olarak, sözel ve poster bildiri sunumlarının da kongremizi zenginleştireceğini düşünmekteyiz.

Eskişehir’de sizlerle bir araya gelerek, fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında bilgi, farkındalık ve yetkinliğin arttırılmasının yanı sıra arkadaşlıklarımızın da pekiştirileceği bir ortamı oluşturmaya çalışmaktayız.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılında ilk kez düzenlediğimiz I. Eskişehir Fizyoterapi ve Rehabilitasyon  Kongresi’ne sizlerin katkı ve katılımlarınızı bekliyor ve Eskişehir’de buluşmak dileği ile sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz.

 

Prof. Dr. Raziye Nesrin DEMİRTAŞ                                                                 Dr. Öğr. Üyesi Cemile BOZDEMİR ÖZEL        

           Kongre Başkanı                                                                                         ESOGÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi                

                                                                                                                    Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başka

afiş efrk2023
bottom of page